Derman Bakımevi

 Yalı Mah. İstasyon Sok. No: 1 Maltepe/İSTANBUL

derman_bakımevi_logo

444 0 713

ibrahim_kose

Sivas’ın Ulaş ilçesinde doğan İbrahim Köse, 1980 yılında hayata gözlerini açtı. İlk ve ortaöğrenimini de yine Sivas’ta tamamladıktan sonra, Cumhuriyet Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından, çeşitli ilaç firmalarında çalıştı. İlaç firmalarından sonra medikal malzeme işine girdi. Hayatının tamamını çalışarak geçiren İbrahim Köse’nin evli ve bir kız çocuğu sahibidir.

2015 yılında ise farklı bir alanda kariyer yapmak için Derman Yaşlı Bakım Merkezi’ni kurdu ve bu merkezin kurucu müdürü olarak görevine devam etmektedir. İbrahim Köse, yaşlılara yönelik hizmet veren bu merkezde, onların sağlık ve bakım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.

Köse’nin, yaşlılara saygı göstermenin ve onların bakımının önemini vurgulayan birçok konuşması ve makalesi de bulunmaktadır. Aynı zamanda, Derman Yaşlı Bakım Merkezi’nin başarısı ile de övgü toplamaktadır.

İbrahim Köse, hem iş hayatında hem de sosyal hayatında saygın bir kişiliğe sahip olmasıyla tanınır ve örnek bir lider olarak görülmektedir.

İbrahim Köse Instagram adresini incelemek için tıklayın