Derman Bakımevi

 Yalı Mah. İstasyon Sok. No: 1 Maltepe/İSTANBUL

derman_bakımevi_logo

444 0 713

derman_huzurevi_ekibimiz

Hakkımızda

Özel Derman Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi Melisam Sağlık Hizmetleri…

Özel Derman Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi, 2015 yılında İbrahim Köse tarafından kurulmuş bir sağlık hizmetleri merkezidir. Kurulduğu ilk günden itibaren, yaşlılarımıza mükemmeliyeti sunmayı ve yaşlı yakınlarımızın güvenini kazanmayı hedeflemiştir.

Özel hayat gizliliği ve tıbbi etik konularına büyük önem veren merkezimiz, insani değerlere bağlı kalarak herhangi bir ayrım gözetmeden hizmet vermektedir. Saygın bir kuruluş olarak yurt içinde bilinirliğimiz her geçen gün artmaktadır.

Merkezimiz, evinizin sıcaklığında hastane standartlarında bir bakım evi olarak hizmet vermektedir. Yaşlılarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış odalarımız, modern tıbbi cihazlarımız ve kaliteli yemeklerimizle yaşlılarımızın konforlu bir ortamda kalmalarını sağlamaktayız.

Ayrıca, yaşlılarımızın sosyal hayatından kopmadan, çeşitli etkinliklerle onların hayatına renk katmaktayız. Her yaş grubuna uygun aktivitelerimizle yaşlılarımızın hayatını daha keyifli hale getirmek ve onların kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak bizim için çok önemlidir.

Özel Derman Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi Melisam Sağlık Hizmetleri olarak, yaşlılarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen her şeyi yapmaya kararlıyız.

Derman Bakımevi\Huzurevi İstanbul Maltepe’de Marmaray Cevizli durağının yanında yer almaktadır.

Derman Bakımevi tanıtım filmini izlemek için tıklayınız

Sosyal Medya Hesaplarımız